Podaruj Pamiątkę
Życia


sobie i innym

z uhonorowania

FOTOGRAFIA POGRZEBOWA

FOTOGRAFIA POGRZEBOWA

fotografia pogrzebowa warszawa

Dzień dobry!

Nazywam się Wojciech Bonk. Jestem fotografem pogrzebowym.

Oferuję wyjątkowe i naturalne zdjęcia z pogrzebu, z których powstanie prawdziwa, wzruszająca historia. Wykonuję fotografię na pogrzebach świeckich oraz wyznaniowych. Zachęcam do zapoznania się z moim portfolio, w którym zobaczycie moje spojrzenie na świat.

Więcej o sobie piszę w dziale  o mnie

FOTOGRAFIA POGRZEBOWA DLA PAŃSTWA

Upamiętniam ceremonię pożegnalną Waszych najbliższych. Fotografie z tego dnia wykonuję zachowując empatię, szacunek oraz pełen profesjonalizm. Podczas reportażu zachowuję dyskrecje. Wyczuwam jednak moment, w którym mogę podejść bliżej, aby późniejszy odbiorca fotografii czuł się uczestnikiem tamtego wydarzenia. Zachęcam do sprawdzenia aktywności na moich mediach społecznościowych: Facebook oraz Instagram.

FOTOGRAFIA POGRZEBOWA - CZY WARTO SKORZYSTAĆ Z TEJ USŁUGI ?

Motywacją do wykonywania takiego rodzaju fotografii jest dla mnie pielęgnacja wspomnienia o bliskiej osobie. Niestety z tego trudnego wydarzenia, bliska rodzina niewiele pamięta. Jestem po to by była możliwość powrotu do tej chwili za pomocą subtelnych zdjęć. Zawieram na swoich fotografiach relacje pomiędzy bliskimi a rodziną. Gesty wsparcia osób, które czasem muszą pokonać wiele kilometrów by zjawić się na ostatnim pożegnaniu. Kolejnym powodem, dla którego zajmuje się fotografia pogrzebową jest sytuacja, kiedy nie każdy może uczestniczyć w ceremonii pogrzebowej. Zdjęcia są idealnym dopełnieniem opowiadań o tym wydarzeniu.

JAK WYBRAĆ FOTOGRAFA NA CEREMONIĘ POŻEGNALNĄ

Fotografia pogrzebowa to specyficzna dziedzina fotografii. Dużą rolę odgrywa tutaj podejście osoby, która tym się zajmuje. Istotna jest tutaj empatia oraz wyczucie. Najważniejsze jest jednak, aby zdjęcia były wysokiej jakości i trafiały w Państwa gust. Na mojej stronie istnieje możliwość zaznajomienia się z moimi fotografiami w portfolio. Zachęcam również do zapoznania się z historiami, które przedstawiam na moim blogu. Tam znajdziecie Państwo zdjęcia z całych reportaży. Można tam zobaczyć mój styl i zarys tego co znajdzie się w reportażu, który ode mnie Państwo dostaną.

fotografia pogrzebowa warszawa

FOTOGRAFIA POGRZEBOWA - JAK WYGLĄDA MOJA PRACA?

Do pracy używam dwóch aparatów pełnoklatkowych z jasnymi obiektywami. Dzięki temu dobrą jakość zdjęć uzyskuje bez potrzeby użycia lamp, które rozpraszają uwagę podczas ceremonii pogrzebowej. W ten sposób jestem również zabezpieczony w razie awarii.

fotografia pogrzebowa warszawa

FOTOGRAFIA POGRZEBOWA - CENY

W różnych opcjach cenowych macie Państwo do dyspozycji określoną ilość fotografii po autorskiej obróbce oddanych drogą elektroniczną, galerię internetową oraz odbitki. Dodatkowo oferuję zakup klasycznego, eleganckiego albumu. Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami oferty

Oferuję swoją usługę w trzech wariantach cenowych:

⦿

500 zł PAKIET I SKRÓCONY REPORTAŻ 
– ceremonia pogrzebowa

⦿

650 zł PAKIET II PEŁNY REPORTAŻ 
– ceremonia pogrzebowa oraz cmentarz

⦿

850 zł PAKIET III ROZSZERZONY REPORTAŻ 
– ceremonia pogrzebowa, cmentarz oraz konsolacja

fotografia pogrzebowa warszawa

ZDJĘCIA POGRZEBOWE - W JAKI SPOSÓB PRACUJĘ?

Posiadam dwa pełnoklatkowe aparaty wraz z jasnymi obiektywami, które dają mi możliwość uwieczniania ceremonii pogrzebowej, zachowując wysoką jakość zdjęć bez użycia lampy. W razie awarii jednego aparatu zawsze mam przy sobie zapasowy, który pozwoli mi dalej fotografować.

FOTOGRAFIA POGRZEBOWA - MIEJSCA WYKONYWANIA USŁUG

Swoją usługę wykonuję w Warszawie. Jestem jednak otwarty na przeprowadzenie reportażu z pożegnania w takich miastach jak: Katowice, Lublin, Poznań, Wrocław, Kraków, Łódź, Częstochowa, Gdańsk.

logobiale_15.08

Telefon
695 843 006

E-mail
fotopogrzebowy@gmail.com

znajdziesz mnie na:

Warszawa, fotograf funeralny