MAPA POGRZEBOWA

MAPA POGRZEBOWA

Mapa pogrzebowa, jest to miejsce, na którym zostały ulokowane lokalizacje związane z branżą pogrzebową. Założona, by pomagać w wyszukiwaniu aktualnych informacji o takich punktach.

CO ZAWIERA MAPA POGRZEBOWA

Zależy mi by na mapie pogrzebowej znalazły się domy pogrzebowe, zakłady kamieniarskie, kwiaciarnie, cmentarze oraz punkty sprzedażowe przy cmentarzach. Lokalizacje te znajdują się w Warszawie oraz okolicznych miejscowościach. Posiadając wszystkie te dane na jednej mapie, jesteśmy w stanie dotrzeć w szybki sposób do informacji na temat miejsca, którego szukamy.

fotografia pogrzebowa

DLA KOGO MAPA POGRZEBOWA

Mapa została stworzona z myślą o osobach, które szukają w internecie informacji o miejscach związanych z branżą pogrzebową. Jest pomocna dla ludzi, którzy między innymi:

⦿  zmagają się ze stratą bliskiej osoby. Mapa pomaga w wyszukiwaniu domu pogrzebowego czy zakładu kamieniarskiego.

⦿ wyruszają na cmentarz, o którym nie ma aktualnych informacji w internecie. Mogą również znaleść informację o pobliskich punktach sprzedażowych przy

⦿ mają potrzebę zakupu kwiatów na grób lub pogrzeb

fotografia pogrzebowa

JAK DZIAŁA MAPA POGRZEBOWA

W lewym górnym rogu mamy możliwość otwarcia okienka z filtrami wyszukiwania. Poszczególne miejsca są zaznaczone konkretnymi kolorami:

⦿ Zielone       – punkty sprzedażowe przy cmentarzach
⦿ Czerwone   – domy pogrzebowe
⦿ Niebieskie  – kwiaciarnie
⦿ Czarne       – cmentarze
⦿ Fioletowe   – zakłady kamieniarskie

SKĄD POMYSŁ NA MAPĘ POGRZEBOWĄ?

Pomysł na taką mapę zrodził się w momencie, gdy pojechałem na cmentarz by odwiedzić grób bliskiej osoby. Byłem zaskoczony, kiedy okazało się, że punkt sprzedaży zniczy był zamknięty. Przez kilka lat zaopatrywałem się w tamtym miejscu. W wyniku tego, nie było mi dane zapalić znicza na grobie tamtego dnia.

fotografia pogrzebowa

OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

Często brakuje nam czasu by móc pozwolić sobie na wcześniejsze zaplanowanie zakupów lub na spokojne poszukiwania informacji w internecie. Postanowiłem stworzyć miejsce, które będzie zawierało podstawowe dane takich lokalizacji. W dzisiejszych czasach internet jest głównym źródłem informacji. Jednak jest jeszcze wiele miejsc, których w internecie nie uda nam się znaleść.

logobiale_15.08

Telefon
695 843 006

E-mail
fotopogrzebowy@gmail.com

znajdziesz mnie na:

Warszawa, fotograf funeralny